YENİ NISSAN KAMPANYALARINI KAÇIRMAYIN

İçinizdeki heyecanı yola çıkarmak için Nissan bayilerine gelin, Haziran ayına özel indirimlerden ve cazip finans kampanyalarından aynı anda yararlanın!

Haziran ayında, Micra modelininde12.000 TL, Juke modelinde 18.000 TL, 12 ay %0 faiz Pulsar*, Qashqai ve X-Trail modellerinde ise 40.000 TL, 15 ay %0,99  faiz fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik bayilerimizdeki indirimler heyacanınızı yola çıkarmak için sizleri bekliyor.

Yılın en iyi pick-up&rsquoı Navara ile Nissan heyecanını yaşamak isteyenler için 40.000 TL, 15 Ay %0,99 faiz ve 2.500 TL'ye varan nakit indirimi birlikte sunulmaktadır.

 

Kampanya
 

*Söz konusu kampanya koşulları Pulsar ürünü için 2016 model yılı araçlarda geçerlidir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

** Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*** Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Belirtilen aylık faiz oranları, tüm modellerde gerçek kişilerin perakende kanalı ile yaptığı araç alımlarında geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5&rsquoine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. %5&rsquoine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş vade ve tutarın dışında yapılan kullanımlardan oluşabilecek farklar müşteri tarafından karşılanır.

 
NISSAN HAFİF TİCARİ FIRSATLARI

YILIN EN İYİ PICK UP&rsquoINDAN YILIN EN İYİ FIRSATLARI!

 

Yeni Navara modellerinde ise 40 bin TL krediye, 15 ay için %0,99 faiz ve 2.500 TL&rsquoye varan indirim sunulmaktadır. 

 

*   Navara modelinde 40.000 TL 15 ay %0,99 faiz BAMO: %1,35 BYMO: %16,25 olarak sunulmaktadır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

* Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.